Oferujemy szeroki zakres specjalizacji

ZASTĘPSTWO PRAWNE

Nasza Kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych i pozasądowych. Reprezentujemy Klienta podczas negocjacji oraz w postępowaniach arbitrażowych.

PRAWO CYWILNE/PRAWO UMÓW

Kancelaria , specjalizuje się w sporządzaniu i opiniowaniu wszelkiego rodzaju umów używanych w obrocie gospodarczym.

PRAWO SPÓŁEK HANDLOWYCH

Prowadzimy doradztwo dla naszych klientów Klientów, opracowując dokumenty wymagane przez przepisy prawa oraz umożliwiające sprawne i prawidłowe funkcjonowanie spółek i ich organów.

PRAWO SPADKOWE

Naszym Klientom oferujemy wsparcie prawne, dotyczące szeroko rozumianego pojęcia spadkobrania – od porad prawnych, szczegółowych opinii, po kompleksową usługę urzeczywistniania woli Klienta.

PRAWO RODZINNE, ROZWODY

Prawo rodzinne to szeroka i niewątpliwie trudna dziedzina prawa. Kwestie związane z tą dziedziną prawa są niejednokrotnie bardzo zawiłe, a w wielu sytuacjach wymagane jest profesjonalne wsparcie.

PRAWO RESTRUKTURYZACYJNE I UPADŁOŚCIOWE

Zdarzają się trudne sytuacje związane z płynnością finansową przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym Klientom wyjść z problemów z wierzycielami i dłużnikami.

PRAWO ODSZKODOWAŃ

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Windykacja to dochodzenie roszczeń, której zadaniem jest dążenie do odzyskania należności, rzeczy znajdujących się w posiadaniu osoby nieuprawnionej.

OCHRONA DŁUŻNIKA

Naszym Klientom oferujemy doradztwo prawne na wszystkich etapach postępowania egzekucyjnego i postępowania zabezpieczającego.